๐Ÿ”ฅ TERKINI: Ahmad M*** menang RM 4,850 di Gates of Olympus | Man City vs Arsenal  1.85 / 3.40 / 2.10 | Fariz K*** menang RM 12,200 di Sweet Bonanza | JDT vs Selangor Liga Super  1.70 / 3.20 / 2.40 | Nurul A*** menang RM 3,350 di Live Baccarat | Liverpool vs Everton EPL  1.60 / 3.80 / 5.20 | ๐ŸŽฏ Bonus Deposit 150% โ€“ Terhad Masa! | Haziq R*** menang RM 7,600 di Dragon Tiger | Chelsea vs Tottenham  2.10 / 3.50 / 1.80 ๐Ÿ”ฅ TERKINI: Ahmad M*** menang RM 4,850 di Gates of Olympus | Man City vs Arsenal  1.85 / 3.40 / 2.10 | Fariz K*** menang RM 12,200 di Sweet Bonanza | JDT vs Selangor Liga Super  1.70 / 3.20 / 2.40 | Nurul A*** menang RM 3,350 di Live Baccarat | Liverpool vs Everton EPL  1.60 / 3.80 / 5.20 | ๐ŸŽฏ Bonus Deposit 150% โ€“ Terhad Masa! | Haziq R*** menang RM 7,600 di Dragon Tiger | Chelsea vs Tottenham  2.10 / 3.50 / 1.80

Kedai168 โ€“ Platform Kasino Online & Sukan Terbaik di Malaysia

Nikmati pengalaman bermain yang sebenar dengan odds kompetitif, kasino langsung berkualiti tinggi, dan slot premium dari penyedia terkemuka dunia. Selamat datang ke kedai168, rumah hiburan digital Malaysia.

RM100
Bonus Selamat Datang
10%
Cashback Mingguan
24/7
Sokongan Pelanggan
kedai168

Jackpot Terkumpul Kedai168

RM 0

Kemas kini masa nyata ยท Menang setiap hari ยท Platform kedai168 yang dipercayai

0
Jumlah Ahli Berdaftar
0
Koleksi Permainan
0
Bayaran Harian (RM)
0
Pemain Sedang Dalam Talian
0
Kadar RTP Purata
0
Pemenang Bulan Ini

Kenapa Pilih Kedai168?

Platform kedai168 dibina khas untuk memenuhi keperluan pemain Malaysia โ€“ dari keselamatan, kelajuan hingga kepelbagaian permainan.

Keselamatan SSL 256-bit

Data peribadi dan transaksi kewangan anda dilindungi sepenuhnya dengan enkripsi SSL peringkat bank. Bermain dengan tenang tanpa risiko kebocoran maklumat.

Pengeluaran Segera

Proses pengeluaran diselesaikan dalam masa 5 minit melalui FPX, DuitNow, Maybank2u, CIMB Clicks dan Touch 'n Go eWallet tanpa perlu tunggu lama.

Odds Kompetitif

Nikmati odds sukan terbaik untuk Liga Super Malaysia, EPL, badminton, e-sukan dan kriket. Kedai168 memastikan nilai pertaruhan yang adil dan telus.

Sokongan 24/7

Pasukan sokongan pelanggan kedai168 sedia membantu 24 jam sehari, 7 hari seminggu melalui live chat dan e-mel dalam Bahasa Melayu.

Platform Mesra Mudah Alih

Akses kedai168 dari mana-mana sahaja menggunakan telefon pintar atau tablet. Tiada aplikasi perlu dimuat turun โ€“ terus bermain melalui pelayar.

Bonus & Ganjaran Berterusan

Dari bonus selamat datang RM888 hingga cashback mingguan dan program mata VIP, kedai168 menghargai setiap ahli sama ada baru atau lama.

Kasino Langsung HD

Streaming video berkualiti tinggi dengan diler profesional untuk baccarat, blackjack, roulette dan teen patti. Rasa seperti berada di kasino sebenar.

Penyedia Berlesen

Kedai168 bekerjasama dengan penyedia permainan berlesen antarabangsa yang diiktiraf. Semua permainan diaudit untuk keadilan dan ketelusan pembayaran.

kedai168

Teen Patti Live di Kedai168 โ€“ Kuala Lumpur

Kasino Langsung

Teen Patti, Baccarat & Lebih โ€“ Semua di Satu Platform

Di kedai168, pengalaman kasino langsung direka semula untuk pasaran Malaysia. Anda boleh duduk di meja Teen Patti atau Baccarat dengan diler berbahasa Melayu yang mesra dan profesional. Tidak perlu bersusah payah ke kasino fizikal โ€“ semua keseronokan ada di hujung jari anda.

Platform kami menggunakan teknologi streaming terkini untuk memastikan pengalaman bermain tanpa gangguan. Dengan pilihan meja pelbagai had pertaruhan, kedai168 sesuai untuk semua peringkat pemain dari pemula hingga pemain berpengalaman.

Masuk ke Kasino Langsung

Kedai168 vs Cara Tradisional

Lihat sendiri bagaimana kedai168 menawarkan pengalaman yang lebih baik berbanding kaedah konvensional.

Ciri-ciri Kedai168 Platform Lain / Cara Lama
Pengeluaran Pantas Dalam 5 Minit1โ€“3 Hari Bekerja
Sokongan Pelanggan Bahasa Melayu 24/7 Live ChatTerhad / Bahasa Inggeris Sahaja
Kaedah Pembayaran Malaysia TNG, DuitNow, FPX, GrabPayKad Kredit Asing Sahaja
Bonus Selamat Datang Sehingga RM888Tiada atau Sangat Kecil
Kasino Langsung HD Bahasa Melayu Ya, TersediaTidak Tersedia
Odds Sukan Malaysia (Liga Super) Kompetitif & Masa NyataTerhad / Lambat Kemas Kini
Permainan Mudah Alih Penuh Tanpa AplikasiPerlu Muat Turun APK
Program VIP & Kesetiaan Multi-peringkat dengan GanjaranTiada atau Sangat Asas
kedai168

Tawaran Cashback Eksklusif Kedai168 โ€“ Sarawak

Notis Dasar Privasi Kedai168

Kedai168 komited untuk melindungi maklumat peribadi anda. Data anda dikumpul semata-mata untuk tujuan pengesahan akaun dan pemprosesan transaksi. Kami tidak berkongsi maklumat anda dengan pihak ketiga tanpa kebenaran anda. Untuk maklumat lengkap, sila baca Dasar Privasi kami.

Mengenai Kedai168

Platform Hiburan Digital Pilihan Rakyat Malaysia

Kedai168 telah menjadi nama yang dipercayai dalam industri perjudian dalam talian Malaysia sejak bertahun-tahun. Platform kami dibina dengan satu matlamat yang jelas: memberikan pengalaman bermain yang selamat, adil, dan menyeronokkan untuk setiap rakyat Malaysia, di mana sahaja mereka berada.

Kami memahami bahawa kepercayaan adalah segalanya. Itulah sebabnya kedai168 menggunakan teknologi keselamatan terkini, memastikan semua permainan diaudit secara bebas, dan mengendalikan setiap transaksi kewangan dengan teliti dan cekap. Dari Kuala Lumpur hingga Sarawak, jutaan pemain mempercayai kedai168 sebagai tempat hiburan utama mereka.

Sama ada anda penggemar slot, peminat kasino langsung, atau pemain sukan yang ingin memasang pertaruhan pada perlawanan Liga Super Malaysia atau EPL, kedai168 mempunyai segalanya dalam satu platform yang mudah digunakan.

Perlawanan Langsung & Akan Datang

Ikuti keputusan terkini dan pasang pertaruhan pada perlawanan kegemaran anda di kedai168.

LIVE
JDT
vs
2 โ€“ 1
Selangor FC
Liga Super Malaysia ยท 67'
JDT Menang1.55
Seri3.80
Selangor Menang2.90
LIVE
Man City
vs
1 โ€“ 1
Arsenal
EPL ยท 54'
Man City1.85
Seri3.40
Arsenal2.10
Malaysia
vs
Badminton
Indonesia
Hari Ini ยท 20:00 WIB
Malaysia1.90
Indonesia1.95
Chelsea
vs
Esok ยท 22:30
Tottenham
EPL ยท Esok
Chelsea2.10
Seri3.50
Spurs1.80
India
vs
Kriket T20
Australia
Kriket ยท Esok ยท 14:00
India1.75
Australia2.10
Liverpool
vs
EPL
Newcastle
EPL ยท Sabtu ยท 21:00
Liverpool1.60
Seri3.80
Newcastle5.20
kedai168

Baccarat Langsung Bergaya Batik โ€“ Pengalaman Kasino Eksklusif Kedai168

ACARA AKAN DATANG

Turnamen Mega Slot Kedai168 โ€“ Hadiah RM100,000

Masa tinggal sebelum turnamen bermula. Daftar sekarang untuk mendapatkan tempat anda!

00
Hari
00
Jam
00
Minit
00
Saat
Daftar & Sertai Turnamen

Papan Pemenang

Menang Terbaru di Kedai168

Pemenang terkini daripada seluruh Malaysia. Nama dipaparkan dengan penyamaran untuk perlindungan privasi.

Ahmad M***
Gates of Olympus
RM 4,850
Nurul A***
Live Baccarat
RM 3,350
Fariz K***
Sweet Bonanza
RM 12,200
Haziq R***
Dragon Tiger
RM 7,600
Siti N***
Teen Patti
RM 2,100
Rizal B***
Mahjong Ways
RM 9,450
Amirul H***
Roulette Langsung
RM 5,780
Izzati M***
Book of Dead
RM 3,200
Haris Z***
Sukan โ€“ Liga Super
RM 6,300
Syafiqah O***
Crazy Time
RM 15,800
Ahmad M***
Gates of Olympus
RM 4,850
Nurul A***
Live Baccarat
RM 3,350
Fariz K***
Sweet Bonanza
RM 12,200
Haziq R***
Dragon Tiger
RM 7,600
Siti N***
Teen Patti
RM 2,100
Rizal B***
Mahjong Ways
RM 9,450
Amirul H***
Roulette Langsung
RM 5,780
Izzati M***
Book of Dead
RM 3,200
Haris Z***
Sukan โ€“ Liga Super
RM 6,300
Syafiqah O***
Crazy Time
RM 15,800
kedai168

Rummy Online โ€“ Permainan Kad Popular di Kedai168

Deposit Minimum
RM 30
Pengeluaran Maksimum
RM 500,000
SETIAP HARI PERCUMA

Putar Roda Tuah Kedai168

Setiap ahli berdaftar layak memusing roda tuah percuma sekali sehari. Menangkan bonus kredit, cashback atau hadiah eksklusif!

โ–ผ
PUTAR RM50 Bonus Cashback Free Spin RM100 Bonus 10% Reload VIP Point

Klik roda untuk berputar. Daftar akaun kedai168 untuk bermain sebenar.

Daftar & Putar Percuma
kedai168

Program VIP Eksklusif Kedai168 โ€“ Johor Bahru

Di kedai168, kami percaya bahawa setiap pemain layak mendapat layanan istimewa. Program VIP kami direka dengan teliti untuk memberikan manfaat berterusan kepada ahli setia kami. Semakin banyak anda bermain, semakin besar ganjaran yang anda perolehi โ€“ dari bonus eksklusif, had pengeluaran yang lebih tinggi, hingga pengurus akaun peribadi yang sedia membantu bila-bila masa.

Rakan Penyedia Permainan Kami

Kedai168 bekerjasama dengan penyedia permainan terkemuka dunia untuk memastikan kualiti dan keadilan tertinggi.

Mudah Alih

Bermain Kedai168 di Mana Sahaja, Bila-Bila Masa

Kedai168 dioptimumkan sepenuhnya untuk penggunaan mudah alih. Sama ada anda menggunakan Android atau iOS, platform kami berfungsi dengan lancar tanpa perlu memuat turun sebarang aplikasi tambahan. Hanya buka pelayar anda, log masuk, dan mula bermain dalam masa beberapa saat sahaja.

Anda boleh melakukan deposit dengan mudah menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, atau DuitNow. Pengeluaran diproses terus ke akaun bank anda melalui Maybank2u atau CIMB Clicks dalam masa yang sangat singkat.

Serasi iOS & Android
Tanpa Muat Turun APK
Muatan Pantas
Selamat & Terjamin
kedai168

Kasino Mudah Alih Kedai168 โ€“ Seremban

Pelan Keahlian Kedai168

Pilih peringkat keahlian yang sesuai dengan anda dan nikmati manfaat eksklusif setiap hari.

Ahli Biasa
Standard
Percuma / Seumur Hidup
  • Akses semua permainan slot
  • Bonus selamat datang RM100
  • Deposit minimum RM30
  • Sokongan live chat
  • Roda tuah harian
Daftar Percuma
Ahli Elit
VIP Diamond
Jemputan / Eksklusif
  • Semua manfaat Gold
  • Pengurus akaun peribadi 24/7
  • Had pengeluaran sehingga RM500,000
  • Bonus ulang tahun peribadi
  • Hadiah fizikal eksklusif
  • Jemputan acara khas kedai168
Daftar & Naik Taraf
kedai168

Pengalaman Kasino Eksklusif Kedai168 โ€“ Putrajaya

Permainan Bertanggungjawab

Kedai168 Mengutamakan Keselamatan Pemain

Di kedai168, kami percaya bahawa perjudian seharusnya menjadi sumber hiburan, bukan tekanan. Kami menyediakan pelbagai alat untuk membantu anda mengawal tabiat bermain anda, termasuk had deposit, had kerugian, dan pilihan untuk mengecualikan diri sementara atau secara kekal.

Jika anda rasa permainan mula memberikan kesan negatif kepada kehidupan anda, sila hubungi pasukan sokongan kami atau lawati halaman Permainan Bertanggungjawab untuk mendapatkan bantuan. Kesihatan dan kesejahteraan anda adalah keutamaan kami.

Perlindungan Data & Privasi

Kedai168 mengumpul dan memproses data peribadi anda mengikut Dasar Privasi kami yang mematuhi undang-undang perlindungan data Malaysia. Anda berhak untuk mengakses, memperbetul, atau memadam data peribadi anda pada bila-bila masa.

Sedia Untuk Memulakan Perjalanan Bersama Kedai168?

Daftar dalam masa 2 minit dan tuntut bonus selamat datang sehingga RM888 sekarang.

Daftar Akaun Percuma
English